Olomouc

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc

Informace o kanálu:

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Tento nevšední areál vodních atrakcí a relaxace vznikl ve spolupráci statutárního města Olomouce a soukromého investora, který je povinen zajistit výstavbu a provozovat aquapark za předem smluvně sjednaných požadavků na kvalitu a dostupnost atrakcí a služeb.

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Hanáci závodili na tobogánu v aquaparku

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 06. 2016

Hanáci závodili na tobogánu v aquaparku

Několik desítek odvážlivců a milovníků vodních atrakcí se sešlo o víkendu v olomouckém aquaparku na hanáckém mistrovství ve sjezdu na tobogánu.Na již 4. ročníku soutěžili rodiče a jejich děti v pěti kategoriích. Nejrychlejší byl Lukáš Drábek, který sjel 125m dlouhý tobogán za 18:37 sec.a vytvořil tak historický rekord v této soutěži.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře