Olomouc

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc

Informace o kanálu:

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Tento nevšední areál vodních atrakcí a relaxace vznikl ve spolupráci statutárního města Olomouce a soukromého investora, který je povinen zajistit výstavbu a provozovat aquapark za předem smluvně sjednaných požadavků na kvalitu a dostupnost atrakcí a služeb.

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Den pro mámu - průlet dnem

Nahráno uživatelem oltv dne 13. 05. 2015

Den pro mámu - průlet dnem

Dobré místo pro život připravilo ve spolupráci s Atlant Taxi, Multikinem CineStar, Navarafoto, Aquaparkem Olomouc, NH hotelem, Rádiem Haná, SK Sigmou Olomouc a Clarion hotelem pro pět maminek, které se musí nepřetržitě starat o své děti s různým typem postižení, Den pro mámu plnou zábavy a odpočinku.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře