Olomouc

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc

Informace o kanálu:

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Tento nevšední areál vodních atrakcí a relaxace vznikl ve spolupráci statutárního města Olomouce a soukromého investora, který je povinen zajistit výstavbu a provozovat aquapark za předem smluvně sjednaných požadavků na kvalitu a dostupnost atrakcí a služeb.

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Den pro mámu 2017

Nahráno uživatelem oltv dne 22. 05. 2017

Den pro mámu 2017

Před několika dny proběhl již V. ročník charitativního Dne pro mámu, který pořádá Dobré místo pro život spolu s Rádiem Haná, Olomouckým Deníkem, Olomouc.cz, NH hotelem, restaurací Lobster, Aquaparkem a řadou dalších partnerů. Cílem je připravit jeden bezstarostný den maminkám, které se starají o děti se zdravotními handicapy. Letos se akce zúčastnily maminky Zdenička, Petra, Eva, Ema a Jana, jejichž děti jsou klienty organizací jako jsou např. Blanická školička, Jitro nebo Credo.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře