Olomouc

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc

Informace o kanálu:

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Tento nevšední areál vodních atrakcí a relaxace vznikl ve spolupráci statutárního města Olomouce a soukromého investora, který je povinen zajistit výstavbu a provozovat aquapark za předem smluvně sjednaných požadavků na kvalitu a dostupnost atrakcí a služeb.

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Co pro Vás přichystal Aquapark Olomouc na léto?

Nahráno uživatelem oltv dne 12. 07. 2013

Co pro Vás přichystal Aquapark Olomouc na léto?

Léto plné zábavy a her čeká návštěvníky olomouckého aquaparku. O prázdninách tam pro ně připravili spoustu zajímavých novinek. Ti nejmenší si budou moci zasoutěžit v prázdninovém osmiboji složeném z atraktivních disciplín. Stan ve venkovním areálu patří šikovným dětem, pro které je výtvarná dílnička jako stvořená.
A kdo si ani v létě nechce odpočinout od počítače, může si vyzkoušet novou facebookovu aplikaci s interaktivní hrou s tématikou vodního ráje.
Olomoucký aquapark ročně navštíví zhruba 200 tisíc lidí, vloni jich trochu ubylo, i tak skončil mezi atrakcemi Olomouckého kraje na druhém místě hned za zoologickou zahradou na Svatém Kopečku.

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře