HC Olomouc
HC Olomouc

Domácí výhra olomouckých hokejistů

Nahráno uživatelem oltv dne 23. 09. 2015

Povzbuzeni výhrou na nájezdy v Mladé Boleslavi nastoupili kohouti k zápasu 4. extraligového kola proti Plzni. Obě mužstva v úvodu pozorně bránila, co prošlo, pochytali gólmani, plzeňský Machovský si poradil s průnikem Hermana, domácí Konrád s Moravčíkovým výpadem. Ve 12. minutě hrála Mora první přesilovku, naložila s ní ale žalostně. Valenta spoza branky rozehrál přímo na hůl Marcela Hossy a ten se poděkoval gólovou ranou 0 : 1. Snaha Mory o vyrovnání pak dlouho přicházela vniveč, domácí byli bezzubí, naopak hosté ve druhé třetině dominovali, druhý gól byl na spadnutí, Výbornými zákroky držel svůj tým nad vodou Konrád. Plzeňané pak v závěru 2. dějství zapomněli na zadní vrátka. 5 sekund před jeho koncem propálil Machovského Kucharczyk a srovnal na 1:1.