27°
dnes24.6.2026
32°/32°
zítra25.6.2026
Kategorie: zprávy
Nahráno uživatelem oltv dne 27. 09. 2022
Heslo "Za Žbánka je líp" zabralo. Vítězem komunálek v Olomouci je hnutí ANO. Získalo bezmála 32 procent hlasů a jeho pozice je tak ještě silnější než po minulých volbách před čtyřmi lety.
Kód pro vložení videa: