Olomouc

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc
Aquapark Olomouc

Informace o kanálu:

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno.

Tento nevšední areál vodních atrakcí a relaxace vznikl ve spolupráci statutárního města Olomouce a soukromého investora, který je povinen zajistit výstavbu a provozovat aquapark za předem smluvně sjednaných požadavků na kvalitu a dostupnost atrakcí a služeb.

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

Mistrovství v jízdě na tobogánu v Aquaparku Olomouc

Nahráno uživatelem oltv dne 09. 07. 2013

Mistrovství v jízdě na tobogánu v Aquaparku Olomouc

Dámy a pánové, držte si klobouky, jedeme z kopečka! Milovníci adrenalinových zážitků nemohli v sobotu 6.7. chybět v olomouckém aquaparku. Konalo se tam totiž historicky první hanácké mistrovství v jízdě na tobogánu. Malí, velcí , mladí, staří - zúčastnit se mohl kdokoliv, stačilo mít trochu odvahy a zvolit správnou taktiku.Ti nejlepší dosahovali časů těsně nad 20 sekund, až půjdete do aquaparku, můžete si své schopnosti také vyzkoušet...

poslat odkaz na toto video emailem

Kód pro vložení videa:

jiné formy přebírání obsahu jsou v rozporu s autorskými právyKomentáře